OFERTA – INNE REALIZACJE

Nasza firma ma wszystko co niezbędne do realizacji nietypowych zleceń na wysokim poziomie; posiadamy ogromne doświadczenie w obróbce materiału, jak też doskonałe zaplecze techniczne. Mimo upływu czasu, niezmiennie jesteśmy pełni entuzjazmu i otwarci na stawiane przed nami wyzwania.

018
 
Lubimy nietypowe zlecenia i chętnie podejmujemy się ich wykonania. Stale współpracujemy z pracowniami projektowymi, indywidualnymi architektami oraz artystami. Nie zniechęcają nas dyskusje na temat wymogów estetycznych produktu. Wszystko co należy uwzględnić przy projekcie dopinguje nas i motywuje do poszukiwania rozwiązań. Tak jak dla Państwa, tak i dla nas, najważniejszy jest efekt końcowy i 100-procentowe zadowolenie klienta. Powiedzenie: „rzeczy trudne załatwiamy od ręki, na niemożliwe trzeba poczekać” oddaje najpełniej nasze zaangażowanie i kreatywne podejście do każdego nietypowego zlecenia.

006

Zapraszamy do obejrzenia przykładów zrealizowanych przez nas projektów. Jeżeli czegoś wśród nich brak, to zapewne tylko dlatego, że nie zostało nam ono dotychczas powierzone do realizacji.