MOMU Gastrobar

Nasza współpraca z architektami z MOKOARCHITECTS zaowocowała realizacją projektu dla pubu MOMU Gastrobar przy placu Teatralnym w Warszawie. Spod naszych rąk wyszły wszystkie stalowe elementy wyposażenia: konstrukcje stołów, szafko-stoliki pokryte drewnianymi blatami, blaty barowe, półki konsumenckie i nowoczesne lampy – zarówno podwieszane, jak i stojące na stołach.

Proste formy wykonanych przez nas mebli i dodatków do nich doskonale pasują do nowoczesnego, a przy tym przytulnego wnętrza lokalu. Stalowe elementy wycinaliśmy z blach o grubości 5 mm. Następnie były one spawane, szlifowane i malowane proszkowo. Projekt architektów zakładał, że wszystkie elementy mają być wykonane z bardzo cienkich blach. Przy długich blatach barowych

czy półkach konsumenckich, przy obciążeniu użytkowym pojawiał się problem zachowania sztywności tych powierzchni. Dzięki doświadczeniu konstruktorskiemu i twórczemu podejściu do problemu, znaleźliśmy sposób, aby efekt końcowy był praktyczny i ergonomiczny, a jednocześnie spełniał wymagania projektowe.