Meble w hotelu Święcice – restauracja

Wykonanie mebli i baru w restauracji hotelu Święcice było kolejnym zadaniem jakie wykonaliśmy dla właściciela hotelu – firmy Lokaty Budowalne S.A.

Meble, podobnie jak w kawiarni powstały z drewnianych płyt stolarskich oklejonych 2,5 mm obłogiem. Gięte elementy zostały uformowane w specjalnej prasie próżniowej a potem zabarwione na kolor ciemnej wiśni, współgrający z kolorem mebli tapicerowanych. Następnie polakierowaliśmy je lakierem poliuretanowym. Technologia wykonania jest identyczna jak w przypadku baru kawiarnianego gdzie elementy drewniane przymocowane zostały do stalowej konstrukcji.

Zarówno blaty, jak i wszystkie wykończenia mebli wykonane zostały z satynowanej stali nierdzewnej. Również tym razem, ze względów praktycznych i higienicznych chcieliśmy, aby całość – szczególnie blaty robocze – składała się z jak najmniejszej liczby elementów. Meble są utrzymane w podobnym stylu do mebli w kawiarni oraz recepcji hotelu.

Przy realizacji tego projektu po raz kolejny dowiedliśmy, że jesteśmy firmą, na której można polegać.
Gdy musieliśmy wykonać pewne modyfikacje, które inwestor wprowadził do projektu w ostatniej chwili – nasi rzetelni i pełni poświęcenia pracownicy spędzili nad nimi całą noc, ale zlecenie oddaliśmy terminowo.